Ticari Sistemler

Restoran - Cafe Pişirme Sistemleri

Endüstriyel mutfak sistemleri kurulumu ve montajı doğalgaz tesisatı servis kutusundan başlayarak yanarak biten gazın çıkışına kadar üç farklı bölümden oluşmaktadır. Öncelikle bina bağlantı hattı öne çıkarken servis kutusundan tesisteki ana kesme vanasına kadar olan bir kısım değerlendirilmektedir. Daha sonra da kolon hattı ile tesis girişindeki ana kesme vanasından sayaç vanalarına uzanan bölüm yer alırken en son olarakta tesis içi tesisat şeklinde sayaç vanasından yakıcı cihazlara ve kullanılan diğer bölümlere kadar olan kısım için gerekli çalışmaları sizler için yapıyoruz.

Otel - Yurt - Pansiyon Pişirme Sistemleri

Endüstriyel doğalgaz tesisatlarında genellikle özel üretilen çelik ve polietilen borular kullanılmaktadır. Toprak altında ise çelik borular kullanılırken bu borular özel yapısı ile korozyona karşı korumalıdır. Endüstriyel doğalgaz tesisatı, yerel gaz dağıtım şirketlerinin hazırlayarak sunduğu teknik şartnamelere ve belirtilen standartlara göre yapılması önemlidir aksi halde gerekli izinler alınmamaktadır.

Pide - Lahmacun Fırını Doğalgaz Sistemleri

Endüstriyel doğalgaz sistemleri için gerekli olan tüm ekipmanı yer altı ve yer üstündeki istasyon teminini ve montajını eksiksiz sağlıyoruz. Ayrıca emniyet açısından gerekli olan basınç düşürme grupları ve tesisat hizmetlerini de özenle ve tecrübeyle tamamlıyoruz. Kazan daireleri, buhar ve kızgın yağ santralleri, pişirme ve kurutma yapan tüneller veya fırınlar, tekstil tesislerindeki makinalar, döküm ocakları ve bu ünitelerde yakıcı cihaz olarak kullanılan diğer cihazlar ile üflemeli gaz brulörleri mutlaka teknik şartname açısından incelenmelidir. Doğru montaj ve doğru ürünler ile sistem kurulurken gerekli olan adımlar eksiksiz şekilde yerine getirilmelidir.

Fabrika Isıtma Sistemleri

Endüstriyel doğalgaz sistemleri için gerekli olan doğalgaz dönüşümü ise teknik şartnameler çerçevesinde, gaz ünitelerine ve boru şebekelerine kadar her noktada teknik emniyetin sağlanması amaçlanır. Doğalgaz sistemlerinde tüm kademelerde gazın akışından yanma noktasına kadar belirlenen teknik esaslar uygun şekilde olmalıdır. Endüstriyel kullanımda ihtiyaç duyulan gazın debisi ve basınç değerleri gazın teslim yerine kadar %100 tam kapasite ile çalışması istenen verim için gereklidir.